Česká strana sociálně demokratická Svoboda, spravedlnost, solidarita

Jindřichův Hradec

Aktuálně

Prohlášení ČSSD k volbám do Poslanecké sněmovny 2017: Když bohatne země, musí bohatnout i lidé

České republice se v roce 2017 výborně ekonomicky daří. To ale nestačí. Hospodářství rekordně roste, máme nejnižší nezaměstnanost v EU, průměrné příjmy pracujících vzrostly o tři tisíce korun. Příliš mnoho lidí to ale necítí ve svých peněženkách a rodinných rozpočtech. Změnit tento stav, dostat prosperitu naší země do domácností, to je hlavní úkol České strany sociálně demokratické na nejbližší roky. Na jeho splnění ale potřebujeme silný mandát.

Číst dál...

L. Zaorálek pro Týden: Moje ambice je, že přijdu do hospody a lidé budou rádi, že se mě mohou na něco zeptat

Když jsme za Lubomírem Zaorálkem přišli, měl za sebou nový volební lídr ČSSD už třináct rozhovorů během pár desítek hodin. Přesto se snažil tvářit, že se nás nemohl dočkat. Mluvil žoviálně, nebál se ostřejšího výrazu. Ať už přišla řeč na jeho hříchy z mládí, na kafkovské absurdity dnešní ČSSD, anebo na paradox, že socialisté vydávají za mladou, neokoukanou tvář chlapíka, jenž byl v posledních dvaceti letech jedním z nejvyšších funkcionářů strany.

Číst dál...

Plán ČSSD na obrat preferencí: konec debat o kandidátkách a hurá mezi lidi

Aby sociální demokracie obrátila klesající trend preferencí, musí podle stranického předsedy a premiéra Bohuslava Sobotky skončit debaty o složení kandidátek v jednotlivých krajích. Nyní je podle něj důležité, aby kandidáti začali mluvit s voliči, k čemuž jim bude sloužit program, který ČSSD představí příští týden.

Číst dál...

První máj s ČSSD v Jindřichově Hradci

1. května 2017 od 10:00
Masarykovo náměstí, Jindřichův Hradec, 37701

Srdečně vás zveme na oslavu prvního máje s ČSSD v Jindřichově Hradci. Čeká vás příjemné dopoledne, během kterého se můžete setkat s Jiřím Zimolou, Vítězslavem Jadnákem, Karlem Kratochvíle nebo Milanem Štěchem. Těšíme se na setkání s vámi!